Služba Yellobar je určena zejména těm, kteří se chtějí seznámit s partnerem, ve kterém najdou dlouhodobou a vážnou známost. Uživatelská základna čítá přes 200 000 mužů i žen aktivně hledajících harmonický vztah.

O seznamce Yellobar

Na úvodní stránce seznamky Yellobar se dále uvádí, že veškerá komunikace mezi uživateli je chráněna bezpečnostním šifrováním, takže se nemůže stát, že by někam mimo web unikla citlivá data z konverzací. Stejně tak při registraci na Yellobar není nutné zadávat žádné osobní údaje. Vítanou funkcí je pak možnost zablokovat si uživatele, se kterými nechcete být v žádném ohledu v kontaktu.

Yellobar a placené členství

Služba Yellobar se prezentuje jako seznamka bez měsíčních poplatků. To je sice pravda, avšak úplně zadarmo to také nepůjde. Uživatel musí totiž při registraci zaplatit registrační poplatek, bez kterého nebude jeho účet aktivován. Jedná se však skutečně o jednorázovou platbu, takže není třeba obávat se pravidelných poplatků za využívání seznamky. Na druhou stranu jsou pak zpoplatněny také inzeráty, které na Yellobar zadáte. Záleží už tedy pak na samotném uživateli, zda preferuje raději pravidelné platby, nebo má výdaje rád pod kontrolou.

Přestože Yellobar nenabízí žádnou mobilní aplikaci, uživatelské prostředí webu umožňuje také surfování přes telefon. Celkově je pak celé rozhraní velmi příjemné a přehledné, o čemž svědčí také statisíce spokojených uživatelů.

Pokud vás tedy láká nabídka seriózní seznamky bez nutnosti placení pravidelných poplatků, Yellobar je globálně velmi oblíbenou volbou, a může tak být to pravé i pro vás.

Výhody seznamky

  • Bez měsíčních poplatků
  • Fotografie prochází administrátorskou kontrolou
  • Možnost blokace nevhodných uživatelů

Nevýhody seznamky

  • Není úplně zdarma
  • Absence mobilní aplikace