Jste zadaní či dokonce v manželském svazku, ale přesto hledáte nějakou formu odreagování v podobě nové známosti, milenky či milence? Victoria Milan je seznamka právě pro vás. Victoria Milan je globálně působící platformou právě pro vdané/ženaté či zadané lidi, kteří touží po románku s někým cizím.

Funkace a informace o seznamce Victora Milan

Victoria Milan garantuje při komunikaci mezi uživateli maximální diskrétnost, k čemuž využívá vlastních nástrojů zaštítěných pod značku Anonymity Tools. Nemělo by vám tak hrozit, že by se na vaši nevěru v podobě seznamování se na internetu mělo nějakým nedopatřením přijít.

V rámci registrace se vás pak formulář zeptá mimo klasických dotazů také na to, zda vlastníte dům, byt či chalupu, kterou lze v případě chutě využít jako hnízdečko lásky. Po nahrání profilové fotky si pak můžete standardně zvolit, zda-li ji pro jiné uživatele odhalíte, nebo ji necháte rozmazanou.

Placené členství na seznamce Victoria Milan

Seznamka Victoria Milan nabízí v rámci předplaceného tarifu řadu výhod, mezi něž patří například chatování s více osobami najednou či možnost flirtovat s dalšími uživateli pomocí šťouchnutí, které bývalo dříve výsadou zejména platformy Facebook. V rámci svého účtu si pak můžete dobíjet speciální kredit, který slouží k zakoupení dárků, které pak můžete objektům svého zájmu věnovat.

U zrušení VIP členství je třeba si dát pozor na fakt, že deaktivace účtu nepřeruší ani neukončí pravidelné strhávání poplatků za Premium účet.

Poměrně zajímavou funkcí je pak tlačítko „Panika“, které najdete na spodní části stránky, a které vás po kliknutí přesměruje na bezpečnou stránku, takže v případě, že by hrozilo, že vás vaše manželka/manžel nebo partnerka/partner budou chtít odhalit, máte v ruce pohotový nástroj k zahlazení stop.

Výhody seznamky

  • Služby vhodné pro všechny hledající milenecký poměr
  • Funkce „Panika“

Nevýhody seznamky

  • Nutnost dokupování dalšího kreditu při posílání dárků
  • Komplikovanější postup při deaktivaci placeného účtu