Pokud je vám více než 40 let, neznamená to, že je pro vás internetové seznamování minulostí. Seznamka Singles 50 se totiž zaměřuje přesně na vás! Podmínkou registrace je věk minimálně 40 let, a výměnou za ni získáte přístup k jedinečné komunitě vyzrálejších mužů i žen s tužbou se seznámit.

O seznamce Singles 50

Vyplnění registračního dotazníku je pak velmi jednoduché a je založeno na e-mailovém ověření vašeho účtu. Jeho součástí je pak také série otázek na vaše preference, které vám mohou pomoci najít vaši spřízněnou duši. Při nahrávání profilové fotografie si pak můžete nastavit, zda-li ji chcete nechat zobrazenou pro všechny uživatele, nebo ji skrýt a odhalit pouze pro vyvolené.

Funce seznamky Singles 50

Využití seznamky Singles 50 naplno vyžaduje úhradu pravidelného členství, které existuje ve třech úrovních (měsíční, půlroční, roční). Součástí členství je mimo jiné přístup k interaktivní hře Láska na první strajk, díky které rychle objevíte profily vašich protějšků, které se nedostaly na seznam vašeho doporučení. Jednoduše pak vybraným osobám můžete poslat srdce, čímž jim dáte najevo, že máte zájem se blíže poznat.

Placené členství seznamky Singles 50

Platí pravidlo, že bez aktivního členství nebudete moct u nikoho zobrazit profilové fotografie. Stejně tak nemůžete bez úhrady VIP účtu psát ani číst zprávy na portále. Samotná cena členství je pak ve srovnání s jinými seznamkami poněkud vyšší, umožní vám ale využívat spoustu důležitých a zajímavých funkcí.

Přestože v ČR neexistuje regionální zákaznická podpora, někteří uživatelé uvítají alespoň možnost využití mobilní aplikace, která jim umožní bezproblémově se seznamovat například během dlouhé cesty vlakem.

Výhody seznamky

  • Specifická komunita uživatelů ve věku 40+
  • Vhodné pro hledání vážného vztahu
  • Mobilní aplikace

Nevýhody seznamky

  • Chybějící zákaznická podpora v ČR
  • Automatická obnova členství