Portál Seznamte.Se se snaží skloubit příjemné prostředí pro seznámení se s novými lidmi a zábavní centrum. Podobně jako jiné seznamky tohoto typu pak web Seznamte.Se nerozlišuje u svých uživatelů záměr, za kterým se do služby zaregistrovali. Najdete zde tedy zájemce o veškerou možnou formu komunikace.

Informace a funkce seznamky Sezname.Se

Registrace na Seznamte.Se je podmíněna věkovou hranicí 18 let. Při jejím splnění vám však seznamka nabízí širokou škálu prostředků k seznámení se s novými lidmi. V rámci registrace pak vyplníte prakticky standardní obsah informací o vás a o člověku, se kterým chcete navázat kontakt. Pak je již možné využívat služeb seznamky plnými doušky.

Hned po dokončení registrace vám systém nabídne žebříček 100 uživatelů seřazených podle klesající shody s vašimi požadavky. Díky tomu můžete okamžitě najít osoby, u nichž dochází k největšímu průniku vašich vzájemných parametrů.

VIP účet na seznamce Seznamte.Se

Pro zpřístupnění všech funkcí je pak standardně nutná aktivace VIP členství. V tomto ohledu jsou ženy ve výhodě, jelikož mají Premium účet zdarma. Muži mají u bezplatné verze stanovený limit na počet odeslaných zpráv, nemohou posílat v konverzacích žádné fotky, a omezeni jsou také v rámci vyhledávání jednotlivých profilů.

Jednou ze zábavných funkcí seznamky Seznamte.se je pak tzv. fotoseznamka, kde vybíráte partnera či partnerku pouze na základě fotografií. Jednoduchým zasláním srdíčka pak dáte dané osobě najevo, že vás zaujala, a dostanete tak možnost rozvinout konverzaci dalším směrem.

Výhody seznamky

  • VIP členství pro ženy zdarma
  • Dlouholeté působení na trhu s ověřenými recenzemi a spokojenými uživateli

Nevýhody seznamky

  • Nerovnoměrné podmínky poskytování služeb pro muže a ženy
  • Nutnost písemného odstoupení od smlouvy v případě rušení Premium účtu