Platforma RichMeetBeatiful je svým zaměřením vysoce specifická. Jedná se o seznamku, která má za cíl sblížit tzv. sugar babies a sugar daddies/mamas. Toto seznamování se zpravidla mladých, dobře vypadajících lidí se staršími, bohatšími protějšky s cílem své mladší partnery vydržovat se pak často označuje jako sugardating.

Informace a funakce seznamky RichMeetBeautiful

Seznamka RichMeetBeatiful je tak na trhu internetového randění poměrně unikátní. Pro mladé ženy i muže nabízí služba možnost žít vysněný život bez ohledu na finanční nároky. Ten vám mohou nabídnout právě movitější klienti seznamky, se kterými vás web ochotně spáruje.

Registrace na seznamce

Registrace je v rámci RichMeetBeautiful zcela zdarma. Výhodou je také anonymita při zakládání účtu, takže nikam nemusíte uvádět své pravé jméno, stačí pouze přezdívka. Součástí registrace je pak také nastavení preferencí vašeho životního stylu, resp. úrovně jeho hodnoty.

RichMeetBeatiful je raritou také v oblasti genderové vyváženosti. Žen je zde totiž oproti mužům zhruba dvojnásobek. Neznamená to však, že si zde běžný uživatel snadno najde svou vyvolenou. Tyto dámy a dívky zpravidla čekají na bohaté muže, kteří si je budou patřičně vydržovat.

VIP členství na seznamce RichMeetBeautiful

VIP účet je v tomto sektoru seznamování již standardem, i zde tak bez placeného členství nebudete moci čerpat řadu výhod, které služba nabízí. Nutno pak říci, že s ohledem na klientelu patří Premium účet na RichMeetBeautiful k těm nejdražším, co může trh seznamek momentálně nabídnout.

Přesto však hovoří recenze uživatelů ve prospěch této sugardatingové seznamky, a možná i vy tak narazíte na vhodnou partnerku či partnera, se kterým najdete společnou řeč.

Výhody seznamky

  • Úzce zaměřená komunita uživatelů
  • Vhodné pro finančně zabezpečené lidi toužící po lidském kontaktu

Nevýhody seznamky

  • Vysoké poplatky za VIP členství
  • Premium účet se automaticky obnovuje