Máte zálibu v neobvyklých sexuálních praktikách, jako například BDSM, tvrdého sexu nebo jiných deviací? Na portále Můj otrok můžete najít polovičku, která s vámi tyto tužby bude velmi ráda sdílet. Právě pro tento typ klientů je totiž tato seznamka primárně určena.

Registrace na seznamovací síť Můj otrok probíhá u mužů poměrně standardním způsobem, u žen je vyžadováno ještě další ověření navíc. Díky tomu pak získají zdarma přístup k Premium účtu.

Placené členství VIP členství na seznamce Můj otrok

Během prvních dvou týdnů od registrace je v rámci bezplatného členství možné oslovit až 140 uživatelů, od nichž si můžete bez problémů zobrazit také jednotlivé zprávy. Po uplynutí této doby nebo vyčerpání daného limitu jste pak již vyzváni k přechodu na VIP účet.

Funkce seznamky Můj otrok

V rámci interakce s jinými uživateli můžete vyzkoušet funkci „Setkání“, kde můžete hodnotit profily jiných lidí a snažit se najít protějšek, který bude mít zájem taktéž o setkání s vámi. Takovéto účty pak najdete ve speciální záložce vašeho profilu, kde můžete tyto profily kontaktovat a zahájit tak s nimi konverzaci vedoucí možná až naplnění vzájemných erotických choutek.

Uživatelská základna na seznamce

Na seznamce Můj otrok se nachází poměrně široká uživatelská základna lidí nejrůznějších věkových kategorií, orientace, preferencí či vyznání. Na profilech pak najdete nejrůznější fotografie, často i s erotickou tématikou, která může některé méně zkušené uživatele zprvu trochu odradit. Pokud se však nebráníte vyzkoušení méně konvenčních způsobů sexuálního soužití, je pro vás Můj otrok volbou číslo jedna v rámci internetového seznamování. Nutno pak říci, že v tomto ohledu je tato platforma jednou z nejrozšířenějších, a existuje tak solidní šance, že potkáte toho pravého partnera pro ukojení vašich nejhlubších přání a představ.

Výhody seznamky

  • Platforma vhodná pro milovníky BDSM a jiných netradičních sexuálních praktik
  • Anonymita a diskrétnost v realizovaných seznámeních a konverzacích

Nevýhody seznamky

  • Profil lze smazat/deaktivovat pouze skrz uživatelskou podporu
  • Při zrušení členství nemáte nárok na vrácení uhrazených peněz