Oproti jiným seznamkám je portál Free rande poměrně mladým. Cílem této služby je pak zprostředkovat svým uživatelům možnost erotického seznámení, mileneckého poměru, ale také pouze flirtu, který může zůstat za branami seznamky.

Funkce a základní informace o seznamce Free rande

Na webu Free rande vás pak nečekají žádné překvapivé poplatky za registraci. Po zadání emailové adresy a jejího následného potvrzení a ověření pak stačí pouze vyplnit základní informace o místě bydliště, na základě něhož vám bude seznamka nabízet kontakty z vašeho okolí, a následně také specifikovat vaše preference či aktuální rodinný stav.

Registrace na seznamce

Všechny profily pak mají povinnost nahrát si také profilovou fotku. Zde je drobný rozdíl ve schvalování účtů registrovaných žen a mužů. Ženy totiž musí svou identitu potvrdit ještě zvlášť. Odměnou jim pak však je aktivace VIP členství, které mohou využívat neomezeně po celou dobu aktivního využívání svého účtu.

VIP účet na seznamce

Odstoupení od podmínek aktivace VIP členství pak závisí na tom, jakou platební metodu jste při jeho zřízení použili. V případě SMS platby, složenky či bankovním převodem je možné napsat na technickou podporu služby Free rande, která na základě této žádosti členství zruší. Při platbě platební kartou pak musíte zaslat písemnou výpověď přímo na adresu sídla firmy, která seznamku zaštiťuje.

Ta však bohužel pro českou klientelu sídlí ve Švýcarsku, což může být pro jednání se zástupci mnohdy značnou překážkou. V případě, že vám benefity VIP členství nic nepřináší nebo se vám nezdají dostatečně zajímavé, lze do 14 dnů od aktivace Premium účtu toto členství bez udání důvodu zrušit.

Výhody seznamky

  • Vysoký počet aktivních uživatelů
  • Zvýhodněná nabídka VIP členství zdarma pro ženy

Nevýhody seznamky

  • Komplikované plnění podmínek pro deaktivaci členství
  • Povinnost nahrát fotografii na profil