Jste-li příznivci spíše nezávazného seznamování s důrazem na sexuální zážitek, můžete využít službu FlirtKontakt. Tato seznamka patří mezi nejpopulárnější erotické weby v ČR i na Slovensku.

O seznamce FlirtKontakt

S ohledem na to, že FlirtKontakt navštěvují primárně lidé toužící po sexu či erotickém flirtování, je registrace na seznamce podmíněna věkovou hranicí 18 let. I přesto však čítá již zhruba 1 milion registrovaných členů. Samotná registrace je pak zdarma. V jejím průběhu si určíte, zda-li máte zájem přímo o sex, vztah nebo třeba erotickou masáž. Následně pak členství a celou registraci potvrdíte přes e-mailové ověření.

Placené členství na seznamce FlirtKontakt

FlirtKontakt pak při zpoplatnění služeb rozlišuje pravidla zvlášť pro muže a pro ženy. Zatímco ženy mají veškeré funkce již od počáteční registrace zcela zdarma, u mužů je třeba pro zpřístupnění funkcí aktivovat VIP účet. Ten je možné zakoupit na zkušební dobu jednoho týdne, další platby jsou pak pro aktivaci s minimální dobou trvání VIP členství jednoho měsíce.

Toto rozlišování mezi muži a ženami se pak u FlirtKontaktu nesetkává s velmi dobrou odezvou. Cílem této seznamky (a stejně i jiných na podobné bázi) je však na platformu přilákat právě osoby něžnějšího pohlaví, a dá se tedy očekávat, že budou při registraci nějakým způsobem zvýhodněny.

FlirtKontakt je tedy ideální platformou pro nezávazné seznamování a erotické chatování. Pro ženy je to ideální lovný rybníček, jelikož převaha mužů je na této seznamce víc než znatelná.

Výhody seznamky

  • Služby seznamky pro ženy zcela zdarma
  • Vysoký počet aktivních uživatelů
  • Příjemné prostředí pro flirtování po internetu či sexuální diskusi
  • Mobilní aplikace

Nevýhody seznamky

  • Pro muže neplatí cenové zvýhodnění a musí některé funkce platit
  • FlirtKontakt není ideální pro hledání vážného vztahu