Službou, která bez servítek nabízí primárně aktivity spojené s erotickým kontaktem, je seznamka ErotickýKontakt.cz. Na oplátku za svou bezplatnou registraci zde pak získáte příležitost prakticky okamžitého nalezení nového sexuálního partnera.

Funkce a informace o seznamce ErotickýKontakt.cz

Podmínkou registrace je s ohledem na povahu seznamky dosažení věkové hranice 18 let. Jinak je však platforma ErotickýKontakt.cz naprosto všem, nezávisle na rase, národnosti, pohlaví či sexuální orientaci. Seznamka navíc nabízí také možnost nahrávání lechtivých či přímo erotických fotografií, na které má uživatel možnost si například cenzurovat obličej. Právě tento typ fotografií je pak na webu ErotickýKontakt.cz jedním z důležitých faktorů, které ovlivní vaši komunikaci s potenciálními milenci.

Uživatelská základna seznamky

Jak už to u seznamek zaměřených na erotické hrátky zpravidla bývá, na platformě se nachází více mužů než žen. Z tohoto důvodu je také možné narazit na fake profily ženského pohlaví. Podpora seznamky ErotickýKontakt.cz se proti tomu snaží bojovat nejrůznějšími způsoby. Ženy tak mají mnohem vyšší nároky na schvalování profilů při registraci. Musejí například nahrát na profil fotografii, kde drží papír s napsanou přezdívkou, kterou hodlají na seznamce využívat. Službu pak však v případě schválení profilu mohou využívat zcela zdarma.

VIP členství na seznamce ErotickýKontakt.cz

Muži si však za VIP členství musí připlatit. Bez úhrady poplatku tak nemohou například reagovat na přijaté zprávy či si zobrazit fotografie jiných uživatelů. Zaplatit se pak Premium účet dá jednak platební kartou a jednak pomocí SMS zprávy, přičemž následnou automatickou obnovu členství lze kontaktováním podpory zcela zrušit.

Výhody seznamky

  • Vhodná varianta pro uživatele toužící po erotickém zážitku
  • Jasně stanovená pravidla pro případ zrušení VIP členství

Nevýhody seznamky

  • Vysoké poplatky za Premium účet
  • Omezený počet funkcí v bezplatném režimu