Seznamka EliteDate patří na trhu českých seznamovacích služeb k absolutní špičce. Zaměřuje se primárně na lidi hledající vážnou známost, díky čemuž velmi působí seriózním dojmem, kterým si získala spoustu spokojených uživatelů.

Funkce seznamky a základní informace

Jak již bývá u seznamek zaměřujících se na hledání vážného vztahu zvykem, i na EliteDate je součástí registrace vstupní psychologický test, jehož cílem je vám usnadnit hledání vašeho partnera.

Následně pak už při samotném vyhledávání můžete jednotlivé uživatele filtrovat podle věku, místa bydliště či dalších vlastností (kuřáci × nekuřáci, lidé s dětmi či domácími mazlíčky atd.).

O případných zájemcích je pak dozvíte ve speciální kategorii na vašem profilu, kde se zobrazují lidé, kteří vás označili jako „Mám zájem“. Následně už je však jen na vás, zda-li se je pokusíte kontaktovat či nikoli.

Placené členství na seznamce EliteDate

Přestože na EliteDate najdete – ostatně jako na většině internetových seznamek – i Premium členství, v porovnání s konkurencí zde VIP účet stojí podstatně méně. Celkově je tak díky tomu služba mnohem dostupnější a těší se vysoké oblibě napříč všemi generacemi. Je zde také vyvážený poměr mužů a žen, takže si na své přijdou obě pohlaví. Samotné zrušení členství se pak provádí smazáním účtu, avšak můžete jej provést sami přes nastavení v profilu, a není tedy třeba nikam posílat žádost či odstoupení od smlouvy.

Kromě samotné seznamky nabízí web EliteDate také rady a tipy pro seznamování, které uvítají zejména noví uživatelé těchto služeb. Zajímavou funkcí, kterou řada sítí neumožňuje, je pak propojení účtu s profilem na Facebooku, díky čemuž můžete snadněji importovat informace či fotografie z Facebooku na profil

Výhody seznamky

  • Seriózní přístup k hledání vážné známosti
  • Shodný počet žen a mužů registrovaných na seznamce
  • Zrušení účtu není komplikované jako na jiných seznamkách

Nevýhody seznamky

  • Nejkratší varianta VIP účtu je na 3 měsíce
  • Fotografie jiných profilů nejde bez placené verze zobrazit