Představení seznamky eDarling

Internetová seznamka eDarling se prezentuje heslem „Seznamka pro náročné“. Důraz je zde kladen především na profesionalitu, díky čemuž je eDarling s více než 450 tis. uživateli jedním z nejznámějších seznamovacích webů v ČR i v Evropě. Již úvodní stránka seznamky klade důraz na spojení lidí na základě společných hodnot či životních cílů, které jsou předpokladem dlouhodobého a spokojeného vztahu.

Pro koho je seznamka vhodná

eDarling je určen zejména těm, kteří se snaží najít vážnou známost a partnera či partnerku pro dlouhodobý vztah. Také proto je v rámci registrace nutné vyplnit test osobnosti, který doplní váš profil na seznamce o klíčové informace, které pak systém využije při algoritmu vyhledávání. Součástí testu je mimo jiné výběr obrázků, které vás co nejlépe vystihují, či důležitost preferencí při výběru partnera. Kromě zadaných parametrů pak eDarling vyhledávač zohledňuje také standardní údaje, např. lokalitu či věk.

Funkce seznamky

Web pak garantuje, že na základě výsledků tohoto testu vám služba nabídne až 8 návrhů k seznámení s maximálním průnikem zájmů, aktivit či životních postojů. Nutno však zmínit, že tato funkce je plně dostupná pouze v placené VIP verzi registrace, a bez zaplacení pravidelného poplatku (v minimálním rozsahu 3 měsíců) jsou funkce seznamky značně zredukovány.

Součástí seznamky eDarling je pak také poradna, kde se případní zájemci mohou dozvědět více informací o tom, jak celá stránka funguje, ale najít také cenné rady při hledání ideálního partnera nebo partnerky. Velkým plusem je pak uživatelské prostředí a celkový vzhled seznamky i mobilní aplikace.

Výhody seznamky

  • Komplexní vyhledávání partnerů na základě shody několika faktorů
  • Seriózní přístup, který ocení lidé hledající vážný vztah
  • Široká uživatelská podpora (mobilní aplikace, zákaznický servis)

Nevýhody seznamky

  • Služby seznamky lze plně využít až při zaplacení VIP členství
  • Zbytečně komplikované podmínky pro zrušení VIP členství