Web Divoké rande sám sebe uvádí jako největší erotickou seznamku českého původu. Prioritou je zde nalezení partnera či partnerky za cílem sexuálního zážitku či nezávazného flirtování.

Základní informace a funkce seznamky

Výhodou oproti jiným seznamkám může být pro některé fakt, že na platformě Divoké rande převažují co do počtu aktivních uživatelů ženy nad muži. Pro registraci pak stačí pouze splňovat podmínku plnoletosti. Celý proces je velmi rychlý a zahrnuje pouze potvrzení pomocí e-mailové adresy.

U žen je třeba administrátorskému týmu zaslat fotografii, která dokazuje, že se nejedná o falešný účet. Stačí se tak vyfotit s kouskem papíru, na kterém bude napsána přezdívka, pod kterou bude registrace vytvořena. Rázem pak mají ženy všechny VIP funkce zdarma, což je vítanou výhodou.

Placené členství na seznamce Divoké rande

Premium účet lze pak samostatně aktivovat na 3, 6 nebo 12 měsíců. V rámci této služby pak na webu Divoké rande získají uživatelé možnost neomezených konverzací, 40 denních hodnocení jiných profilů či 30 denních oslovení nových účtů.

Zrušení prémiového účtu je pak opět o něco složitější, protože v případě platební karty je třeba zasílat písemnou žádost o ukončení členství. U jiných platebních metod (převodem na účet, SMS či složenkou) pak zpravidla stačí kontaktovat podporu seznamky, a VIP členství bude na následující období zrušeno.

Seznamka Divoké rande nabízí desetitisíce online uživatelů na denní bázi, takže je to ideální příležitost pro lidi, kteří touží po rozpoutání vášně v rámci sexuálních tužeb a neřestí.

Výhody seznamky

  • Vyšší podíl žen oproti mužům co do aktivních uživatelů
  • Řada platebních metod pro aktivaci VIP účtu

Nevýhody seznamky

  • Premium účet hrazený kartou je nutné deaktivovat prostřednictvím písemné žádosti
  • seznamka neslouží k navázání vážné známosti