Pokud při seznamování na internetu vyžadujete počáteční anonymitu, lze pro vaše účely využít Dateefy. Právě anonymní přístup ke konverzacím je totiž hlavním tahákem seznamky. Samotný účet návštěvy Dateefy pak může být prakticky jakýkoli – nezávazný flirt, hledání adrenalinového zážitku či domluva rande naslepo.

Funkce seznamky Dateefy

Dateefy však cílí primárně právně na nezávazné seznamování a flrtování. Samotná registrace je pak díky tomu velmi rychlá a nevyžaduje uvádění žádných osobních údajů či doplňujících informací o vás. Jen vyplníte základní požadavky na to, koho k seznamování hledáte, a můžete se již vrhnout na samotné chatování.

V případě Dateefy pak podobně jako u jiných seznamek platí poněkud odlišný přístup při užívání seznamky ženami a muži. V tomto případě jsou pak v nevýhodě právě ženy. Aby se totiž zabránilo tvorbě falešných účtů pod ženskými jmény, které by pak mohly z nevinných mužů tahat citlivé informace, musí ženy registrované na Dateefy nahrát na profil vlastní fotografii, na které drží v rukou papír s napsanou přezdívkou, pod kterou chtějí na službě vystupovat. Ve finále se jim však tento krok navíc vyplatí, jelikož tím získají výhody VIP účtu po celou dobu členství.

Placené členství seznamky Dateefy

Muži si pak za přidané funkce musí připlatit. Bez aktivního Premium účtu totiž disponují pouze omezeným počtem oslovení za den. Stejně tak není bez VIP členství možné odpovídat na příchozí zprávy. Hodnota předplatného se pak mění v závislosti na délce předpláceného období (měsíc, 3 měsíce, rok). Členství se pak automaticky obnovuje a lze jej zrušit prakticky pouze deaktivací účtu nebo oznámením o přerušení platby formou odstoupení od smlouvy.

Výhody seznamky

  • Seznamka pro ženy zcela zdarma (po splnění podmínek)
  • Nízká cena členství

Nevýhody seznamky

  • Vyšší frekvence falešných profilů
  • Automatické prodloužení plateb za Premium účet