Seznamka Be2 si klade za cíl zejména univerzálnost svého zaměření. Ať již tedy hledáte vážný vztah, přátelské povídání či nezávazný chat, je to to pravé místo pro vás. Celkově působí Be2 velmi moderním a přitažlivým dojmem, díky čemuž je zastoupení obou pohlaví prakticky rovnocenné.

Funkce a základní informace o seznamce Be2

Uživatelská základna pak čítá několik desítek tisíc registrovaných účtů. Ačkoliv se seznamka Be2 prezentuje jako místo cílící na prakticky veškerou formu seznamování, největší úspěchy zde slaví uživatelé hledající vážný vztah. Najdete zde pak muže i ženy nejrůznějších věkových kategorií, kteří touží po poznání někoho nového.

Placené členství na seznamce

VIP služby v rámci seznamky Be2 umožňují řadu přidaných funkcí. Můžete například vidět uživatele, kteří jsou právě online, procházet jednotlivé profily s vyšší rychlostí, nebo se účastnit zajímavých her, které vám umožní snáze interagovat s jinými lidmi. Kamenem úrazu je pak ovšem rušení

Premium účtu, které je třeba vypovědět nejpozději 14 dní před dalším zúčtovacím obdobím a musí být podáno písemnou formou na adresu sídla společnosti. Ta sídlí v Lucemburku, takže není v mnohých případech zrovna pohodlné firmu kontaktovat, a to ani v případě zákaznické podpory v případě problémů. Na internetu se pak objevují negativní recenze spojené právě s komunikací s vedením firmy, případně dovoláním se zrušení placeného členství.

Přesto však je Be2 jednou z vhodných alternativ pro ty, kteří seznamování přes internet berou vážně a přistupují k němu zodpovědně tak, aby poznali někoho, kdo do jejich životů vstoupí na delší dobu než několik dnů či týdnů.

Výhody seznamky

  • Rovnoměrné zastoupení obou pohlaví
  • K dispozici je mobilní aplikace

Nevýhody seznamky

  • Nepraktické vypovězení VIP členství
  • Fotografie na jiných profilech lze zobrazit až po nahrání fotek vlastních