Badoo je jedna z globálně působících seznamek, která je aktivní již od roku 2006. Za tu dobu se jí podařilo nasbírat více než půl miliardy uživatelů ze všech zemí a koutů světa. I díky tomu se Badoo prezentuje jako univerzální seznamka pro lidi všech věkových kategorií, a to hledajících jak vážný vztah, nové přátele či nezávazný flirt.

O seznamce Badoo

Seznamka Badoo prošla za svá léta existence celou řadou změn a novinek. Celá služba je v základu zdarma, a i v případě, že nehodláte využívat žádnou s placených služeb, máte celkem slušnou naději na nalezení vhodné polovičky. Vaší vzájemné komunikaci pak prakticky nic nebrání.

Placené členství seznamky Badoo

Zpoplatněné funkce tak ve většině případů znamenají pouze topování vašeho profilu při vyhledávání nabídek či další formu propagace tak, aby si vás mělo možnost prohlédnout co nejvíce dalších uživatelů.

Rozhradní a funkace seznamky

Uživatelsky je Badoo velmi příjemnou platformou. Nechybí pak ani podpora mobilní aplikace, která rozšiřuje vlastní funkce seznamky. Nezřídka pak lidé Badoo přirovnávají k Tinderu, který je však zaměřen více na nezávazné seznámení než na budování vztahu. Badoo navíc zahrnuje i první sociální sítě, a je tak opravdu komplexním nástrojem v komunikaci a budování mezilidských vztahů.

S ohledem na stále narůstající počet uživatelů se Badoo nedaří předejít některým nedostatkům, které se službou souvisí. Musíte tedy často dlouho procházet jednotlivé profily, než najdete skutečně spřízněnou duši ve vašich představách. Čas od času pak narazíte i na tzv. fake profily, tedy uměle vytvořené profily lidí, u kterých hrozí riziko podvodu či neaktivity z jejich strany.

Výhody seznamky

  • Obrovská skupina aktivních uživatelů po celém světě
  • Seznamka určená pro všechny typy seznámení
  • Ve většině případů lze využívat prakticky bezplatně
  • Možnost využití mobilní aplikace

Nevýhody seznamky

  • Neurčitý algoritmus pro hledání vhodných partnerů
  • Vyšší procento falešných profilů