Jak již název napovídá, cílovou seznamovací skupinou pro službu Academic Singles jsou lidé s vysokoškolským vzděláním. Dohromady se již na této seznamce registrovalo téměř 250 000 uživatelů, kteří tvoří velmi solidní základnu potenciálních partnerů. Aktivních účtů je pak zhruba desetina.

O seznamce Academic Singles

Zaměření klientely webu Academic Single se prolíná do celého konceptu seznamky. V rámci registrace je tak nutné vyplnit vědecky založený dotazník, který vám pomůže na základě porovnání výsledků jiných uživatelů najít ideálního partnera s podobnými preferencemi.

Samotná registrace je pak kompletně zdarma a je velmi rychlá a jednoduchá. Během vyplňování údajů jste vyzváni k nahrání fotografie, kterou si můžete nastavit jako rozmazanou, aby se běžným uživatelům nezobrazovala v plné kvalitě. Záleží pak už jen na vás, komu zobrazení fotografií následně zpřístupníte.

Placené členství na seznamce Academic Singles

Přestože registrovat se na Academic Singles můžete bezplatně, následné funkce seznamky jsou bez aktivního členství značně omezeny. Nemůžete tak například ani přijímat či odesílat zprávy či sledovat historii prohlížení vašeho profilu. S aktivním VIP členstvím pak kromě výše zmíněných možností získáte mimo jiné také adresář s kontakty.

Seznamku Academic Singles můžete vyzkoušet bez nutnosti okamžitého přechodu na Premium účet. Můžete se tak v klidu seznámit s rozhraním celého systému, a teprve na základě vaší spokojenosti se rozhodnout, zda-li měsíční poplatky (minimální doba placení je 3 měsíce) hodláte hradit.

Výhody seznamky

  • Příjemná nabídka hledání partnerů s absolvovaným vysokoškolským vzděláním
  • Spousta zajímavých funkcí v rámci VIP účtu

Nevýhody seznamky

  • Úzce zaměřená seznamka
  • Bez VIP členství je seznámení prakticky nemožné
  • Deaktivace Premium účtu je zbytečně uživatelsky náročná